Niepokalane Poczęcie Najświętszej Maryi Panny - Godzina Łaski

Święto Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny - Godzina Łaski
Niepokalane Poczęcie Najświętszej Maryi Panny - Godzina Łaski
8 grudnia 2018 r. w Godzinę Łaski - od 12.00 do 13.00 - modliliśmy się w naszym kościele do Matki Bożej.

Kiedy objawiła się w Święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia 1947 r., pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari we Włoszech powiedziała, że dzięki modlitwie w tej godzinie ześle wiele łask dla duszy i ciała. Grzesznicy nawrócą się i ich dusze poruszone łaską Bożą znów będą Go miłowały. Jeżeli ludzie będą modlić się za bliźnich, Jezus okaże im miłosierdzie.

Każda chwila spędzona z Matką Bożą jest bezcenna.

"Każdy, kto będzie modlić się (…) i wylewać łzy pokuty, odnajdzie pewną drabinę niebieską, przez me macierzyńskie Serce będzie też miał zapewnioną opiekę i łaskę".