Msza imieninowa w intencji ks. Proboszcza

„Bóg jest światłością i Jezus chce, aby Jego najbliżsi przyjaciele doświadczyli tego światła, które jest w nim.”

/ papież Benedykt XVI/

25 lutego w czasie Mszy św. o godz. 11.00 modliliśmy się o błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Kapłanów dla ks. proboszcza Mirosława z okazji imienin, pragnąc wyrazić swą wdzięczność za budowanie Bożej Wspólnoty w naszej parafii, w której z każdym rokiem przybywają nowe grupy szukające prawdziwych dróg do Chrystusa.
Najważniejsze dla Boga odbywa się w ciszy wewnętrznej i to właśnie nią wypełnione były nasze życzenia imieninowe płynące z głębi serca.

II niedziela Wielkiego Postu to w tym roku dzień zbierania datków na potrzeby Dzieła Pomocy „Ad Gentes”. Dzieląc się dobrami materialnymi, pomagamy misjonarzom, a w bieżącym roku dzieciom Afryki.
Każdy z nas na swój sposób jest misjonarzem, jeżeli potrafi dostrzec Boga w każdym człowieku, zwłaszcza tym potrzebującym. Czyń dobro!

Oprawę muzyczną Najświętszej Ofiary sprawowanej przez Jubilata przygotowała Grupa Muzyczna Barka.