Parafialna Rada Duszpasterska

Zgodnie z dekretem ks. biskupa Romana Pindla, ordynariusza Diecezji Bielsko-Żywieckiej i statutem, ogłoszonym dnia 1.01.2016r., na drodze wyborów została wyłoniona Duszpasterska Rada Parafialna w składzie:

Z URZĘDU
Ks. Marek Duraj - administrator
Ks. Adam Domoń – wikariusz
Wiesława Bucka – katechetka

Z WYBORU
Wiesław Chwała
Marek Matyszkowicz
Agata Mazur

Z MIANOWANIA
Antoni Wadoń
Katarzyna Żmudka
Beata Pękala
Andrzej Dźwigoń
Małgorzata Wadoń
Anna Gałuszka
Helena Raj
Grzegorz Piekiełko
Adam Sordyl

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Parafialna Rada ds. Ekonomicznych

Zgodnie z dekretem ks. biskupa Romana Pindla, ordynariusza Diecezji Bielsko-Żywieckiej i statutem, ogłoszonym dnia 1.01.2016r., powołana została Rada Parafialna d.s. Ekonomicznych w składzie:

Przewodniczący: ks. Marek Duraj - proboszcz
Zastępca Przewodniczącego: Jerzy Bogunia