parafianowawies.info

Kolędujmy Maleńkiemu Jezusowi

14 stycznia 2024r. odbył się Koncert Noworoczny Orkiestry Dętej z Nowej Wsi.

To już dziewiąty rok ich działalności pod patronatem stowarzyszenia „Wspólnie dla Nowej Wsi”.  Członkowie orkiestry to prawdziwi pasjonaci. Realizują swoje marzenia związane z muzyką. Grupa łączy pokolenia. To dowód na to, że jeżeli chcesz, to znaczy, że możesz wszystko.

Nasz kościół wypełniła muzyka rozgrzewająca serca zgromadzone wokół Boskiego Żłóbeczka. Im więcej radosnego uwielbienia, tym więcej zwykłego ciepła i zrozumienia wśród ludzi.