Odwiedziny św. Mikołaja w kościele w Nowej Wsi

6 grudnia każdego roku, tuż przed świętami Bożego Narodzenia, przychodzi do nas Święty Mikołaj.
Jest dla nas kimś szczególnym w czasie Adwentu. Przypomina, że można ofiarować komuś rzeczy materialne i niematerialne, które sprawią, że radość zagości w sercu obdarowanego i darczyńcy. Święty Mikołaj przypomina nam, że miłość jest bezinteresowna. Drobiazgi i prezenty są tylko jej symbolem.

Do naszej Parafii również znalazł drogę i wręczył najmłodszym słodkości po wieczornej Mszy św.