Występ zespołu ludowego Nowowsianki

W niedzielę 15 stycznia 2017r. w naszym kościele Msze św. o godz. 9.00 i 11.00 uświetnił występ zespołu ludowego Nowowsianki. Wielopokoleniowa grupa zaśpiewała wzruszające kolędy. Często zapominamy lub nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak ważne jest wspólne śpiewane. Matki, córki, babcie, wnuczki razem przeżywały radość Bożego Narodzenia i w ich głosach słychać było miłość i dobroć tak potrzebną naszemu światu. Trzeba mieć nadzieję, że ich kolędowanie zachęci również innych do głoszenia chwały Boga śpiewem.