parafianowawies.info

Życzenia dla parafian

Przyjmijcie serdeczne słowa życzeń, aby uśmiech dodawał sił do niesienia ciężaru codziennych obowiązków, przywracał chęci do pracy. Niech te przeżywane przez nas Święta Bożego Narodzenia napełnią kazdego nową siłą do codziennego życia klimatem świątecznej radości. Niech niosą radość i pokój  wszędzie tam, gdzie będziecie. Niech spotka Was wiele gestów wdzięczności od sąsiadów, znajomych, wiele serdeczności i miłości od członków całej rodziny. Niech Boża Dziecina darzy Was Wszystkich swoim nieustannym Błogosławieństwem i mocą.

Wasi Duszpasterze.