Jubileusz 25-lecia kapłaństwa księdza Marka Duraja

„Ten, kto idzie za Jezusem,
musi porzucić wszystko.”

20 czerwca 2021r. na Mszy św. o godz. 11.00 dziękowaliśmy Bogu za 25 lat kapłaństwa ks. proboszcza Marka Duraja.

Ksiądz Jan Twardowski pisał:
„Jeżeli chcemy ofiarować siebie Bogu, musimy oddać wszystko, co mamy i czym jesteśmy.
To ostatnie jest najtrudniejsze.
Łatwiej ofiarować Bogu swój majątek niż swoje ambicje, dobre mniemanie o sobie, a nawet obmyśloną przez siebie świętość.
Najtrudniej być posłusznym Bogu do końca.”

Ksiądz Marek na swojej kapłańskiej drodze wiernie trwa, będąc wiernym i posłusznym Bogu. Zgromadzeni na uroczystości życzyli mu razem z ks. Andrzejem i zaproszonymi gośćmi, aby w dalszym ciągu realizował swoje powołanie, nie zważając na trudy, ponieważ dookoła niego są ludzie otwartego serca, pełni życzliwości.

Szczęść Boże!