parafianowawies.info

Boże Narodzenie i imieniny ks. Adama

Radość, jaka płynie ze świętowania Bożego Narodzenia sprawia, że nasze serca pragną, aby spotkania z Jezusem trwały przez cały rok, każdego dnia.
Abyśmy potrafili Go zobaczyć w każdym potrzebującym naszej pomocy człowieku. Byśmy nigdy nie zapomnieli, że to od nas zależy, czy zechcemy rozmawiać z Bogiem, czy chcemy Go  i potrzebujemy w naszym życiu. Dał nam wolną wolę, dzięki której możemy zmienić się, pojednać z Bogiem i ludźmi.

Przewodnikami na naszej drodze są kapłani. Podczas Mszy św. o godz. 11.00 modliliśmy się również w intencji ks. Adama – wikariusza naszej parafii. Dziękowaliśmy za jego posługę, prosząc Boga o błogosławieństwo  i opiekę Matki Kapłanów.