• Trzeciosobotnia adoracja KWIECIEŃ 2024

"Dziękujemy ci, pani Hanno, że byłaś wśród nas, że byłaś taką, jaką byłaś, z tą twoją wielką prostotą, z tym wewnętrznym żarem, że byłaś wśród nas jakimś wcieleniem Chrystusowych błogosławieństw z kazania na górze, zwłaszcza tego, które mówi: Błogosławieni miłosierni. Dziękujemy Panu Bogu za to życie, które miało taką wymowę, które pozostawiło nam świadectwo tak bardzo przejrzyste, tak bardzo czytelne. Niech twoją nagrodą będzie sam Pan, niech promieniowanie twojej posługi trwa wśród nas i wszystkich nas nieustannie uczy, jak służyć Chrystusowi w bliźnich".

Wielkanoc
    to najważniejsze święto –
    Jezus zmartwychwstał!

• Życzenia Wielkanocne 2024

Święta Zmartwychwstania Pańskiego
    to czas przeżywania prawdy naszej wiary
    w Chrystusa.
  • Triduum Paschalne 2024

Plan liturgii i adoracji na Wielki Tydzień.

• Wielkanocna Zbiórka Żywności 2024

Jak co roku, angażując się w pomoc potrzebującym, Grupa Charytatywna św. Brata Alberta Chmielowskiego we współpracy ze Szkołą Podstawową im. gen. Wł. Sikorskiego w Nowej Wsi, dostarczyła 46 rodzinom paczki żywnościowe. Wspólne działanie sprawiło, że obdarowani ze spokojem spojrzą na czas zbliżających się świąt  Wielkiej Nocy.

• Trzeciosobotnia adoracja MARZEC 2024

Marcowa Adoracja Najświętszego Sakramentu została przygotowana przez Grupę Muzyczną Barka. Modliliśmy się, prosząc o wstawiennictwo bł. Natalię Tułasiewicz, która 13 czerwca 1999 r. była jedną z dwóch beatyfikowanych świeckich kobiet wśród 108 męczenników za wiarę w czasie II wojny światowej.

• Droga krzyżowa ulicami Nowej Wsi 2024

Kim jestem we współczesnym świecie?
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28